| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 6 |
| Dimensions | 9cmx1.9cm |
| Barcode | 5010792548890 |
| Range | Christmas Plaques, Signs & Boxes |
| Collection | Winter Wonderland |
Winter Wonderland Heart Merry Plaque
Code: LP54889
Winter Wonderland Heart Year Plaque
Code: LP54890
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 6 |
| Dimensions | 9cmx1.9cm |
| Barcode | 5010792548906 |
| Range | Christmas Plaques, Signs & Boxes |
| Collection | Winter Wonderland |
Winter Wonderland Heart Home Plaque
Code: LP54891
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 6 |
| Dimensions | 9cmx1.9cm |
| Barcode | 5010792548913 |
| Range | Christmas Plaques, Signs & Boxes |
| Collection | Winter Wonderland |
Related Ranges
Recently Viewed Products
Xmas LED Church (LP55532)
Xmas LED Xmas House (LP55536)
Xmas Stemless Glass Snowman (LP55760)
LED House Light Gingerbread Large (LP53908)
LED House Light Xmas Eve Small (LP53914)
LED House Light Robin & Snowman Large (LP53911)
Skandi Sloped Roof LED House (342364)
Skandi Port Hole LED House Medium (342365)
Xmas Woods Clip On Mushroom Spots (341701)
Duck Silver Plated First Curl Box (353351)
Duck Silver Plated First Tooth Box (353350)
Xmas Woods Hanging Mushroom Spots (341712)
Xmas Woods Hanging Mushroom Velvet Tall (341713)
Xmas Forest House Double Large LED (341583)
Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Azure Butterfly
Bath & Body Collection
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Stripes
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Chefs Herb Garden
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets