| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 16.2cm x 13.4cm x 4.8cm |
| Barcode | 5010792549002 |
| Range | Christmas Plaques, Signs & Boxes |
| Collection | Winter Wonderland |
Winter Wonderland Calendar LED
Code: LP54900
Winter Wonderland Picture Merry
Code: LP54902
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 4cm x 24.5cm x 24.5cm |
| Barcode | 5010792549026 |
| Range | Christmas Plaques, Signs & Boxes |
| Collection | Winter Wonderland |
Winter Wonderland Letter Box
Code: LP54903
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 30cm x 20cm x 10.5cm |
| Barcode | 5010792549033 |
| Range | Christmas Plaques, Signs & Boxes |
| Collection | Winter Wonderland |
Related Ranges
Recently Viewed Products
Winter Wonderland Heart Home Plaque (LP54891)
Winter Wonderland Standing Plaque Home (LP54895)
Xmas LED Snowman (LP55538)
Xmas Forest House Chalet Large LED (350953)
Silver Arch Frame Engagement (361941)
Handblown LED Mushroom Clear Brown (352901)
Xmas Forest Porch Garage House LED (350952)
LED House Light Rabbit Small (LP53913)
Handblown LED Mushroom Dark Grey (352905)
Skandi Port Hole LED House Small (342360)
Xmas Woods Hanging Mushroom Glitter (341714)
Xmas Woods Hanging Mushroom Frosted (341710)
Xmas Woods Standing Mushroom Tall (341723)
Xmas Woods Hanging Mushroom Sequins (341711)
Silver Script Frame Engagement 4x6 (355750)



Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Azure Butterfly
Bath & Body Collection
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Stripes
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Chefs Herb Garden
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets