| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 13cm x 8.5cm x 7cm |
| Barcode | 5010792545226 |
| Range | Christmas Lights & LEDs |
| Collection | Xmas LED |
LED Ceramic LED Deer
Code: LP54522
LED Ceramic LED Snowman
Code: LP54523
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 13.5cm x 8.5cm x 7cm |
| Barcode | 5010792545233 |
| Range | Christmas Lights & LEDs |
| Collection | Xmas LED |
LED Ceramic LED Santa
Code: LP54524
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 13.5cm x 8.5cm x 7cm |
| Barcode | 5010792545240 |
| Range | Christmas Lights & LEDs |
| Collection | Xmas LED |



Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Azure Butterfly
Bath & Body Collection
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Stripes
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Chefs Herb Garden
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets
LED Ceramic LED Deer (LP54522)
Silver Baby Boy Frame (361950)
Handblown LED Toadstool Amber (340763)
Handblown LED Toadstool Grey (340762)
Winter Wonderland Calendar LED (LP54900)