| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 22.6cm x 13.6cm x 13.6cm |
| Barcode | 5010792542171 |
| Range | Christmas Lights & LEDs |
| Collection | Xmas LED |
Xmas Water Swirling LED Tree
Code: LP54217
LED Ceramic LED Deer
Code: LP54522
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 13cm x 8.5cm x 7cm |
| Barcode | 5010792545226 |
| Range | Christmas Lights & LEDs |
| Collection | Xmas LED |
LED Ceramic LED Snowman
Code: LP54523
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 13.5cm x 8.5cm x 7cm |
| Barcode | 5010792545233 |
| Range | Christmas Lights & LEDs |
| Collection | Xmas LED |



Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Azure Butterfly
Bath & Body Collection
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Stripes
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Chefs Herb Garden
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets
Silver Baby Boy Frame (361950)
Handblown LED Toadstool Amber (340763)
Handblown LED Toadstool Grey (340762)
Winter Wonderland Calendar LED (LP54900)