| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 21cm x 11cm x 11cm |
| Barcode | 5010792539140 |
| Range | Christmas Lights & LEDs |
| Collection | Xmas LED |
LED House Light Xmas Eve Small
Code: LP53914
Xmas Water Swirling LED Tree
Code: LP54217
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 22.6cm x 13.6cm x 13.6cm |
| Barcode | 5010792542171 |
| Range | Christmas Lights & LEDs |
| Collection | Xmas LED |
LED Ceramic LED Deer
Code: LP54522
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 13cm x 8.5cm x 7cm |
| Barcode | 5010792545226 |
| Range | Christmas Lights & LEDs |
| Collection | Xmas LED |
Related Ranges
Recently Viewed Products
Xmas Forest Porch Garage House LED (350952)
LED House Light Rabbit Small (LP53913)
Handblown LED Mushroom Dark Grey (352905)
Skandi Port Hole LED House Small (342360)
Xmas Woods Hanging Mushroom Glitter (341714)
Xmas Woods Hanging Mushroom Frosted (341710)
Xmas Woods Standing Mushroom Tall (341723)
Xmas Woods Hanging Mushroom Sequins (341711)
Silver Script Frame Engagement 4x6 (355750)



Accessories Collection
Bath & Body Collection
Bright Stripes
Chefs Herb Garden
Cosmos Lamps
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets
Dream Big Collection
Equilibrium Christmas Collection
Gold Edition
Halloween Collection
Hearts Design Madelaine
Jennifer Rose Lemons
LED Lamps
Madd Capp Jigsaw Puzzles
Minibricks Collection
Nuzzles Collection
Pebble Glass Collection
Reactive Glaze Collection