| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 4 |
| Dimensions | 16.5cm x 14cm x 5cm |
| Barcode | 5010792539027 |
| Range | Christmas Lights & LEDs |
| Collection | Xmas LED |
Snowman LED Lamp
Code: LP53902
Rudolph LED Lamp
Code: LP53903
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 4 |
| Dimensions | 16.5cm x 14cm x 5cm |
| Barcode | 5010792539034 |
| Range | Christmas Lights & LEDs |
| Collection | Xmas LED |
LED House Light Xmas Eve Santa Small
Code: LP53905
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 21cm x 11cm x 11cm |
| Barcode | 5010792539058 |
| Range | Christmas Lights & LEDs |
| Collection | Xmas LED |



Accessories Collection
Bath & Body Collection
Bright Stripes
Chefs Herb Garden
Cosmos Lamps
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets
Dream Big Collection
Gold Edition
Halloween Collection
Hearts Design Madelaine
Jennifer Rose Lemons
LED Lamps
Minibricks Collection
Reactive Glaze Collection
Room Sprays
Rose Garden
Sandy Beach Collection
Urban Art Collection
Bright Xmas LED Tube (361400)
Handblown LED Mushroom Amber (340753)
Rush Baby Bear Birthday Bag Boy Large (343501)