| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 13.5cm x 8.5cm x 7cm |
| Barcode | 5010792545240 |
| Range | Christmas Lights & LEDs |
| Collection | Xmas LED |
LED Ceramic LED Santa
Code: LP54524
Santa LED Lamp
Code: LP53901
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 4 |
| Dimensions | 16.5cm x 14cm x 5cm |
| Barcode | 5010792539010 |
| Range | Christmas Lights & LEDs |
| Collection | Xmas LED |
Snowman LED Lamp
Code: LP53902
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 4 |
| Dimensions | 16.5cm x 14cm x 5cm |
| Barcode | 5010792539027 |
| Range | Christmas Lights & LEDs |
| Collection | Xmas LED |



Accessories Collection
Bath & Body Collection
Bright Stripes
Chefs Herb Garden
Cosmos Lamps
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets
Dream Big Collection
Gold Edition
Halloween Collection
Hearts Design Madelaine
Jennifer Rose Lemons
LED Lamps
Minibricks Collection
Reactive Glaze Collection
Room Sprays
Rose Garden
Sandy Beach Collection
Urban Art Collection