| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 4 |
| Dimensions | 13.5cm x 8cm x 6.5cm |
| Barcode | 5036740622771 |
| Range | Skandi Houses |
| Collection | Skandi |
Skandi Contemporary LED House
Code: 342363
Skandi Sloped Roof LED House
Code: 342364
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 4 |
| Dimensions | 15cm x 7.5cm x 6cm |
| Barcode | 5036740622788 |
| Range | Skandi Houses |
| Collection | Skandi |
Skandi Port Hole LED House Medium
Code: 342365
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 4 |
| Dimensions | 17.5cm x 9cm x 7.5cm |
| Barcode | 5036740622795 |
| Range | Skandi Houses |
| Collection | Skandi |
Related Ranges
Recently Viewed Products
Skandi Port Hole LED House Medium (342365)
Xmas Woods Clip On Mushroom Spots (341701)
Duck Silver Plated First Curl Box (353351)
Duck Silver Plated First Tooth Box (353350)
Xmas Woods Hanging Mushroom Spots (341712)
Xmas Woods Hanging Mushroom Velvet Tall (341713)
Xmas Forest House Double Large LED (341583)
Accessories Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Chefs Herb Garden
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws