| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 15cm x 8.2cm x 8.2cm |
| Barcode | 5036740647118 |
| Range | Christmas Lights & LEDs |
| Collection | Frosty Xmas LED |
Frosty Xmas Cosy Fire Dome Large
Code: 352021
Frosty Xmas LED Ball Snowman Small
Code: 351980
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 9cm x 10cm x 10cm |
| Barcode | 5036740646982 |
| Range | Christmas Lights & LEDs |
| Collection | Frosty Xmas LED |
Frosty Xmas LED Ball Tree Small
Code: 351981
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 9cm x 10cm x 10cm |
| Barcode | 5036740646999 |
| Range | Christmas Lights & LEDs |
| Collection | Frosty Xmas LED |



Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Chefs Herb Garden
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Bright Xmas LED Lamp Gold (351866)