| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 20.5cm x 11.5cm x 8.5cm |
| Barcode | 5036740647026 |
| Range | Christmas Lights & LEDs |
| Collection | Frosty Xmas LED |
Frosty Xmas LED Tree
Code: 351991
Frosty Xmas LED Stars Dome
Code: 352010
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 15cm x 8.1cm x 8.1cm |
| Barcode | 5036740647071 |
| Range | Christmas Lights & LEDs |
| Collection | Frosty Xmas LED |
Frosty Xmas LED Stars Ball Medium
Code: 352012
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 14.5cm x 15cm x 15cm |
| Barcode | 5036740647095 |
| Range | Christmas Lights & LEDs |
| Collection | Frosty Xmas LED |
Related Ranges
Recently Viewed Products
Crackle Blossom LED Ball Small (355452)
Clemency Bunn Animal Glasses Case (LP60676)
Xmas Highland Cow Family (LP55907)
Xmas Letterbox For Santa (LP54014)
William Morris Compact New (LP75806)
Gus Fink Boogily Heads Fully Loaded Bobble Buddy CDU (GFBBCDU)
Village Pottery Garden House Light Grey Tealight (340287)



Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Chefs Herb Garden
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps