| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 9cm x 10cm x 10cm |
| Barcode | 5036740646982 |
| Range | Christmas Lights & LEDs |
| Collection | Frosty Xmas LED |
Frosty Xmas LED Ball Snowman Small
Code: 351980
Frosty Xmas LED Ball Tree Small
Code: 351981
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 9cm x 10cm x 10cm |
| Barcode | 5036740646999 |
| Range | Christmas Lights & LEDs |
| Collection | Frosty Xmas LED |
Frosty Xmas LED Tree Reindeer
Code: 351990
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 20.5cm x 11.5cm x 8.5cm |
| Barcode | 5036740647019 |
| Range | Christmas Lights & LEDs |
| Collection | Frosty Xmas LED |



Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Chefs Herb Garden
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Celebration Heart Plaque 50th Anniversary (335663)
Silver Message Frame Best Mum 6x4 (347302)
Cheeky Monkey Chimp Bath (LP75435)
JCB Digger Money Box (60911)
Macneil Robin Mug Set of 4 (LP54996)
Village Pottery Garden House Light Grey Tealight (340287)