| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 15cm x 8.1cm x 8.1cm |
| Barcode | 5036740647071 |
| Range | Christmas Lights & LEDs |
| Collection | Frosty Xmas LED |
Frosty Xmas LED Stars Dome
Code: 352010
Frosty Xmas LED Stars Ball Medium
Code: 352012
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 14.5cm x 15cm x 15cm |
| Barcode | 5036740647095 |
| Range | Christmas Lights & LEDs |
| Collection | Frosty Xmas LED |
Frosty Xmas Cosy Fire Dome Small
Code: 352020
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 12.5cm x 8.2cm x 8.2cm |
| Barcode | 5036740647101 |
| Range | Christmas Lights & LEDs |
| Collection | Frosty Xmas LED |
Related Ranges
Recently Viewed Products
Xmas Highland Cow Mistletoe (LP55904)
William Morris Glasses Case (LP75809)
Frosty Xmas Cosy Fire Dome Small (352020)
Crackle Daisies LED Ball Small (355462)
Cheeky Monkey Chimp Bath (LP75435)
JCB Digger Money Box (60911)
Macneil Robin Mug Set of 4 (LP54996)
Village Pottery Garden House Light Grey Tealight (340287)



Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Chefs Herb Garden
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps