| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 4 |
| Dimensions | 15cm x 9cm x 7cm |
| Barcode | 5036740622740 |
| Range | Skandi Houses |
| Collection | Skandi |
Skandi Port Hole LED House Small
Code: 342360
Skandi Modern LED House
Code: 342362
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 4 |
| Dimensions | 14.5cm x 12cm x 8.5cm |
| Barcode | 5036740622764 |
| Range | Skandi Houses |
| Collection | Skandi |
Skandi Contemporary LED House
Code: 342363
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 4 |
| Dimensions | 13.5cm x 8cm x 6.5cm |
| Barcode | 5036740622771 |
| Range | Skandi Houses |
| Collection | Skandi |
Accessories Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Chefs Herb Garden
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Rush Baby Dinosaur Birthday Bag Boy Medium (343505)