| Assortment (Variations) | 3 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 12 |
| Dimensions | 10.5cm x 5.8cm x 5.8cm |
| Barcode | 5036740622962 |
| Range | Christmas Ornaments & Ceramics |
| Collection | Mushrooms |
Xmas Woods Hanging Mushroom Spots
Code: 341712
Xmas Woods Hanging Mushroom Velvet Tall
Code: 341713
| Assortment (Variations) | 3 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 12 |
| Dimensions | 9.5cm x 4cm x 4cm |
| Barcode | 5036740622979 |
| Range | Christmas Ornaments & Ceramics |
| Collection | Mushrooms |
Xmas Woods Hanging Mushroom Glitter
Code: 341714
| Assortment (Variations) | 3 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 12 |
| Dimensions | 9.5cm x 5.7cm x 5.7cm |
| Barcode | 5036740622986 |
| Range | Christmas Ornaments & Ceramics |
| Collection | Mushrooms |
Accessories Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dudes Collection
Equilibrium Accessories
Equilibrium Bags & Purses
Xmas Forest House Double Large LED (341583)