| Assortment (Variations) | 3 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 12 |
| Dimensions | 9.5cm x 8cm x 8cm |
| Barcode | 5036740623105 |
| Range | Christmas Ornaments & Ceramics |
| Collection | Mushrooms |
Xmas Woods Foliage Bauble
Code: 341752
Xmas Woods Clip On Mushroom Mini
Code: 341700
| Assortment (Variations) | 3 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 12 |
| Dimensions | 6cm x 4cm x 4cm |
| Barcode | 5036740622894 |
| Range | Christmas Ornaments & Ceramics |
| Collection | Mushrooms |
Xmas Woods Clip On Mushroom Spots
Code: 341701
| Assortment (Variations) | 3 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 12 |
| Dimensions | 11cm x 6cm x 5.5cm |
| Barcode | 5036740622900 |
| Range | Christmas Ornaments & Ceramics |
| Collection | Mushrooms |
Accessories Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Chefs Herb Garden
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Desire Aroma Diffusers & Candles
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dudes Collection
Silver Heart Frame Mr & Mrs 6x4 (347846)
Silver Memories Graduation (355742)
Sparkle Art Plaque Heart Wedding (347862)
Modern Occasion Frame Christening (342724)
Frosty Xmas LED Ball Snowman Small (351980)
Bright Xmas LED Lamp Gold (351866)