| Assortment (Variations) | 3 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 12 |
| Dimensions | 10.7cm x 6cm x 5.5cm |
| Barcode | 5036740622931 |
| Range | Christmas Ornaments & Ceramics |
| Collection | Mushrooms |
Xmas Woods Clip On Mushroom Foil
Code: 341704
Xmas Woods Hanging Mushroom Frosted
Code: 341710
| Assortment (Variations) | 3 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 12 |
| Dimensions | 9cm x 5.8cm x 5.5cm |
| Barcode | 5036740622948 |
| Range | Christmas Ornaments & Ceramics |
| Collection | Mushrooms |
Xmas Woods Hanging Mushroom Sequins
Code: 341711
| Assortment (Variations) | 3 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 12 |
| Dimensions | 9.5cm x 4cm x 4cm |
| Barcode | 5036740622955 |
| Range | Christmas Ornaments & Ceramics |
| Collection | Mushrooms |
Accessories Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dudes Collection
Equilibrium Accessories
Equilibrium Bags & Purses
Xmas Woods Standing Mushroom Tall (341723)
Xmas Woods Hanging Mushroom Sequins (341711)
Silver Script Frame Engagement 4x6 (355750)