| Assortment (Variations) | 3 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 12 |
| Dimensions | 9.5cm x 4cm x 4cm |
| Barcode | 5036740622979 |
| Range | Christmas Ornaments & Ceramics |
| Collection | Mushrooms |
Xmas Woods Hanging Mushroom Velvet Tall
Code: 341713
Xmas Woods Hanging Mushroom Glitter
Code: 341714
| Assortment (Variations) | 3 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 12 |
| Dimensions | 9.5cm x 5.7cm x 5.7cm |
| Barcode | 5036740622986 |
| Range | Christmas Ornaments & Ceramics |
| Collection | Mushrooms |
Xmas Woods Standing Mushroom Glitter Small
Code: 341720
| Assortment (Variations) | 3 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 12 |
| Dimensions | 7cm x 6cm x 5.5cm |
| Barcode | 5036740623006 |
| Range | Christmas Ornaments & Ceramics |
| Collection | Mushrooms |
Accessories Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dudes Collection
Equilibrium Accessories
Equilibrium Bags & Purses
Xmas Woods Hanging Mushroom Frosted (341710)
Xmas Woods Standing Mushroom Tall (341723)
Xmas Woods Hanging Mushroom Sequins (341711)
Silver Script Frame Engagement 4x6 (355750)