| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 17.7cm x 12cm x 8cm |
| Barcode | 5036740619016 |
| Range | Village Pottery |
| Collection | Village Pottery Shops & Pubs |
Village Pottery Garden Heart House Blue Tealight
Code: 340288
Village Pottery Garden House Navy Tealight
Code: 340289
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 22cm x 11cm x 9cm |
| Barcode | 5036740619023 |
| Range | Village Pottery |
| Collection | Village Pottery Shops & Pubs |
Village Pottery Garden House Blue Tealight
Code: 340290
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 15cm x 14cm x 7.5cm |
| Barcode | 5036740619030 |
| Range | Village Pottery |
| Collection | Village Pottery Shops & Pubs |
Related Ranges
Recently Viewed Products
Moving Crystal Silver Plated Teardrop Earrings (324710)
Village Pottery Ghosts & Pumpkins Tealight (360032)
Mixed Metal Circle Hanging Ball Necklace (349244)
Extendable Shoe Horn in CDU (285900)
Geometric Three Tone Squares Necklace (349221)
Nordic Lights Candle Shade Friend (K62701)
Mixed Metal Modern Heart Necklace (349245)
Geometric Rectangles Silver Plated Bracelet (349227)



Accessories Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dudes Collection