| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 46cm x 1cm |
| Barcode | 5036740558872 |
| Range | Equilibrium Moving Crystals |
| Collection | Equilibrium Moving Crystals Collection |
Moving Crystal Silver Plated Teardrop Necklace
Code: 324660
Moving Crystal Silver Plated Teardrop Earrings
Code: 324710
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 3cm x 1cm |
| Barcode | 5036740558698 |
| Range | Equilibrium Moving Crystals |
| Collection | Equilibrium Moving Crystals Collection |
Moving Crystal Silver Plated Circles Earrings
Code: 339945
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 290cm x 120cm x 50cm |
| Barcode | 5036740602995 |
| Range | Equilibrium Moving Crystals |
| Collection | Equilibrium Moving Crystals Collection |
Related Ranges
Recently Viewed Products
Village Pottery Ghosts & Pumpkins Tealight (360032)
Mixed Metal Circle Hanging Ball Necklace (349244)
Extendable Shoe Horn in CDU (285900)
Geometric Three Tone Squares Necklace (349221)
Nordic Lights Candle Shade Friend (K62701)
Mixed Metal Modern Heart Necklace (349245)
Geometric Rectangles Silver Plated Bracelet (349227)


Accessories Collection
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Equilibrium 18th & 21st Birthdays
Equilibrium Accessories
Equilibrium All That Sparkles
Equilibrium Baby & Christening
Equilibrium Bags & Purses
Equilibrium Bamboo Collection
Equilibrium Bamboo Socks
Equilibrium Captured With Love Collection
Equilibrium Chakra Tree Collection
Equilibrium Christmas Collection
Equilibrium Daisy Chain Collection
Equilibrium Fashion Earrings
Equilibrium Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Jewellery Boxes & Rolls
Equilibrium Juicy Gems Collection
Equilibrium Mens Hats, Scarves & Gloves