| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 140cm x 80cm x 50cm |
| Barcode | 5036740603008 |
| Range | Equilibrium Moving Crystals |
| Collection | Equilibrium Moving Crystals Collection |
Moving Crystal Silver Plated Sparkle Teardrop Earrings
Code: 339947
Moving Crystal Silver Plated Glam Heart Earrings
Code: 339948
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 100cm x 100cm x 50cm |
| Barcode | 5036740603015 |
| Range | Equilibrium Moving Crystals |
| Collection | Equilibrium Moving Crystals Collection |
Moving Crystal Silver Plated Square Necklace
Code: 344711
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 50cm x 160cm x 190cm |
| Barcode | 5036740618682 |
| Range | Equilibrium Moving Crystals |
| Collection | Equilibrium Moving Crystals Collection |
Accessories Collection
Bridgewater Pen Company
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Equilibrium 18th & 21st Birthdays
Equilibrium Accessories
Equilibrium All That Sparkles
Equilibrium Baby & Christening
Equilibrium Bags & Purses
Equilibrium Bamboo Collection
Equilibrium Bamboo Socks
Equilibrium Captured With Love Collection
Equilibrium Chakra Tree Collection
Equilibrium Christmas Collection
Equilibrium Daisy Chain Collection
Equilibrium Fashion Earrings
Equilibrium Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Jewellery Boxes & Rolls
Equilibrium Juicy Gems Collection
Equilibrium Mens Hats, Scarves & Gloves
Village Pottery Tall House Tealight (288252)
Glass Craft Elephant (357552)