| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 45cm x 2cm |
| Barcode | 5036740552771 |
| Range | Equilibrium Moving Crystals |
| Collection | Equilibrium Moving Crystals Collection |
Moving Crystal Heart Silver Plated Necklace
Code: 319709
Moving Crystal Silver Plated Teardrop Necklace
Code: 324660
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 46cm x 1cm |
| Barcode | 5036740558872 |
| Range | Equilibrium Moving Crystals |
| Collection | Equilibrium Moving Crystals Collection |
Moving Crystal Silver Plated Teardrop Earrings
Code: 324710
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 3cm x 1cm |
| Barcode | 5036740558698 |
| Range | Equilibrium Moving Crystals |
| Collection | Equilibrium Moving Crystals Collection |


Accessories Collection
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Equilibrium 18th & 21st Birthdays
Equilibrium Accessories
Equilibrium All That Sparkles
Equilibrium Baby & Christening
Equilibrium Bags & Purses
Equilibrium Bamboo Collection
Equilibrium Bamboo Socks
Equilibrium Captured With Love Collection
Equilibrium Chakra Tree Collection
Equilibrium Christmas Collection
Equilibrium Daisy Chain Collection
Equilibrium Fashion Earrings
Equilibrium Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Jewellery Boxes & Rolls
Equilibrium Juicy Gems Collection
Equilibrium Mens Hats, Scarves & Gloves
Glam Hang Crystal Silver Plated Bangle (359475)