| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 3cm x 1cm |
| Barcode | 5036740558698 |
| Range | Equilibrium Moving Crystals |
| Collection | Equilibrium Moving Crystals Collection |
Moving Crystal Silver Plated Teardrop Earrings
Code: 324710
Moving Crystal Silver Plated Circles Earrings
Code: 339945
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 290cm x 120cm x 50cm |
| Barcode | 5036740602995 |
| Range | Equilibrium Moving Crystals |
| Collection | Equilibrium Moving Crystals Collection |
Moving Crystal Silver Plated Sparkle Teardrop Earrings
Code: 339947
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 140cm x 80cm x 50cm |
| Barcode | 5036740603008 |
| Range | Equilibrium Moving Crystals |
| Collection | Equilibrium Moving Crystals Collection |
Related Ranges
Recently Viewed Products
Cute Dachshund Brooch (339964)
Iced Gem Heart Gold Plated Necklace (354502)
Bamboo Moving Crystal Silver Plated Earrings (359171)
Sparkle Lines Silver Plated Bangle (359470)
Fox Under The Moon 2nd Ed. Book (FM251FUTM)
Moving Crystal Silver Plated Teardrop Necklace (324660)
Glam Hang Crystal Silver Plated Bangle (359475)

Accessories Collection
Bridgewater Pen Company
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Equilibrium 18th & 21st Birthdays
Equilibrium Accessories
Equilibrium All That Sparkles
Equilibrium Baby & Christening
Equilibrium Bags & Purses
Equilibrium Bamboo Collection
Equilibrium Bamboo Socks
Equilibrium Captured With Love Collection
Equilibrium Chakra Tree Collection
Equilibrium Christmas Collection
Equilibrium Daisy Chain Collection
Equilibrium Fashion Earrings
Equilibrium Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Jewellery Boxes & Rolls
Equilibrium Juicy Gems Collection
Equilibrium Mens Hats, Scarves & Gloves