| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 15.1cm x 10.3cm x 7cm |
| Barcode | 5036740618965 |
| Range | Village Pottery |
| Collection | Village Pottery Shops & Pubs |
Village Pottery Garden Heart House Teal Tealight
Code: 340283
Village Pottery Garden Heart House Pink Tealight
Code: 340284
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 15cm x 10.5cm x 7.3cm |
| Barcode | 5036740618972 |
| Range | Village Pottery |
| Collection | Village Pottery Shops & Pubs |
Village Pottery Garden House Yellow Tealight
Code: 340285
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 17cm x 8.5cm x 7cm |
| Barcode | 5036740618989 |
| Range | Village Pottery |
| Collection | Village Pottery Shops & Pubs |



Accessories Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dudes Collection
Humpty Dumpty Silver Plated Frame 2x2 (340145)
Clemency Bunn Wildlife Mug Squirrel (LP90553)
Wedding Mr & Mrs Horseshoe Keepsake (359665)
Village Pottery Witches Cauldron Tealight (360033)