| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 14cm x 9cm x 9cm |
| Barcode | 5036740618958 |
| Range | Village Pottery |
| Collection | Village Pottery Shops & Pubs |
Village Pottery Garden Round House Tealight
Code: 340282
Village Pottery Garden Heart House Teal Tealight
Code: 340283
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 15.1cm x 10.3cm x 7cm |
| Barcode | 5036740618965 |
| Range | Village Pottery |
| Collection | Village Pottery Shops & Pubs |
Village Pottery Garden Heart House Pink Tealight
Code: 340284
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 15cm x 10.5cm x 7.3cm |
| Barcode | 5036740618972 |
| Range | Village Pottery |
| Collection | Village Pottery Shops & Pubs |
Related Ranges
Recently Viewed Products
Gus Fink Boris The Bat Boogily Head Bobble Buddy (GFB03)
Macneil Snowman Spoon Rest (LP54348)
Macneil Snowman Breakfast Mug (LP54338)
Clemency Bunn Animal Compact Mirror (LP60673)
Celebration Frame Mr & Mrs 4x6 (340155)
Village Pottery Garden Round House Tealight (340282)
Celebration Heart Plaque 25th Anniversary (335661)
Wedding Mr & Mrs Heart Keepsake (359666)



Accessories Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dudes Collection