| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 17cm x 8.5cm x 7cm |
| Barcode | 5036740618989 |
| Range | Village Pottery |
| Collection | Village Pottery Shops & Pubs |
Village Pottery Garden House Yellow Tealight
Code: 340285
Village Pottery Garden Flags House Cream Tealight
Code: 340286
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 13.5cm x 12.6cm x 9cm |
| Barcode | 5036740618996 |
| Range | Village Pottery |
| Collection | Village Pottery Shops & Pubs |
Village Pottery Garden House Light Grey Tealight
Code: 340287
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 15cm x 13.7cm x 7.3cm |
| Barcode | 5036740619009 |
| Range | Village Pottery |
| Collection | Village Pottery Shops & Pubs |
Related Ranges
Recently Viewed Products
High Definition Art Hard Rock Kitty (353165)
Pink Message Frame Little One 6x4 (347306)
Gus Fink Hypnocat Boogily Head Bobble Buddy (GFB11)
Village Pottery Croft House Cream Tealight (340275)
Humpty Dumpty Silver Plated Frame 2x2 (340145)
Clemency Bunn Wildlife Mug Squirrel (LP90553)
Wedding Mr & Mrs Horseshoe Keepsake (359665)
Village Pottery Witches Cauldron Tealight (360033)



Accessories Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dudes Collection