| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 8.5cm x 22.5cm x 15cm |
| Barcode | 5010792760438 |
| Range | Redoute Rose Collection |
| Collection | Redoute Rose |
Redoute Rose Cosmetic Bag Large
Code: LP76043
Redoute Rose Salt & Pepper
Code: LP96382
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 6 |
| Dimensions | 7cm x 4.8cm x 4.8cm |
| Barcode | 5010792963822 |
| Range | Redoute Rose Collection |
| Collection | Redoute Rose |
Redoute Rose Bath Fizzer Set
Code: LP75247
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 6 |
| Dimensions | 13.3cm x 12.8cm x 2.6cm |
| Barcode | 5010792752471 |
| Range | Redoute Rose Collection |
| Collection | Redoute Rose |
Related Ranges
Recently Viewed Products
Redoute Rose Cosmetic Bag Large (LP76043)
Deco Glass Tree Classic Xmas Medium (330141)
Relax Satin Room Spray (LP77710)
Uplift Satin Room Spray (LP77712)
Modern Silver Plated Message Bracelet Love You (334686)
Contemporary Message Silver Plated T-Bar Bracelet Mum (334693)
Tropic Petal Planter Large Blue (346265)


Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Azure Butterfly
Bath & Body Collection
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Bright Stripes
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets