| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 26.2cm x 12.8cm x 6.6cm |
| Barcode | 5010792752495 |
| Range | Redoute Rose Collection |
| Collection | Redoute Rose |
Redoute Rose Shower Set
Code: LP75249
Redoute Rose Pamper Set
Code: LP75250
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 12.7cm x 25.8cm x 5.8cm |
| Barcode | 5010792752501 |
| Range | Redoute Rose Collection |
| Collection | Redoute Rose |
Redoute Rose Cosmetic Bag Large
Code: LP76043
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 8.5cm x 22.5cm x 15cm |
| Barcode | 5010792760438 |
| Range | Redoute Rose Collection |
| Collection | Redoute Rose |

Accessories Collection
Bath & Body Collection
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Bright Stripes
Cosmos Lamps
Crochet Blooms
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets
Dream Big Collection
Equilibrium Accessories
Equilibrium Bags & Purses
Equilibrium Captured With Love Collection
Equilibrium Fashion Earrings
Equilibrium Message in a Bottle
Equilibrium Sentiment Necklaces
Etched Mugs
Floral Words Collection
Gold Edition
Relax Satin Room Spray (LP77710)
Uplift Satin Room Spray (LP77712)
Modern Silver Plated Message Bracelet Love You (334686)
Contemporary Message Silver Plated T-Bar Bracelet Mum (334693)
Tropic Petal Planter Large Blue (346265)