| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 6 |
| Dimensions | 7cm x 4.8cm x 4.8cm |
| Barcode | 5010792963822 |
| Range | Redoute Rose Collection |
| Collection | Redoute Rose |
Redoute Rose Salt & Pepper
Code: LP96382
Redoute Rose Bath Fizzer Set
Code: LP75247
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 6 |
| Dimensions | 13.3cm x 12.8cm x 2.6cm |
| Barcode | 5010792752471 |
| Range | Redoute Rose Collection |
| Collection | Redoute Rose |
Redoute Rose Shower Set
Code: LP75249
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 26.2cm x 12.8cm x 6.6cm |
| Barcode | 5010792752495 |
| Range | Redoute Rose Collection |
| Collection | Redoute Rose |
Related Ranges
Recently Viewed Products
Relax Satin Diffuser Small (LP77706)
Energise Satin Diffuser 500ml (LP77707)
Redoute Rose Pamper Set (LP75250)
Relax Satin Room Spray (LP77710)
Uplift Satin Room Spray (LP77712)
Modern Silver Plated Message Bracelet Love You (334686)
Contemporary Message Silver Plated T-Bar Bracelet Mum (334693)
Tropic Petal Planter Large Blue (346265)

Accessories Collection
Bath & Body Collection
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Bright Stripes
Cosmos Lamps
Crochet Blooms
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets
Dream Big Collection
Equilibrium Accessories
Equilibrium Bags & Purses
Equilibrium Captured With Love Collection
Equilibrium Fashion Earrings
Equilibrium Message in a Bottle
Equilibrium Sentiment Necklaces
Etched Mugs
Floral Words Collection
Gold Edition