| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 12.7cm x 25.8cm x 5.8cm |
| Barcode | 5010792752501 |
| Range | Redoute Rose Collection |
| Collection | Redoute Rose |
Redoute Rose Pamper Set
Code: LP75250
Redoute Rose Cosmetic Bag Large
Code: LP76043
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 8.5cm x 22.5cm x 15cm |
| Barcode | 5010792760438 |
| Range | Redoute Rose Collection |
| Collection | Redoute Rose |
Redoute Rose Salt & Pepper
Code: LP96382
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 6 |
| Dimensions | 7cm x 4.8cm x 4.8cm |
| Barcode | 5010792963822 |
| Range | Redoute Rose Collection |
| Collection | Redoute Rose |


Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Azure Butterfly
Bath & Body Collection
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Bright Stripes
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets
Deco Glass Tree Classic Xmas Medium (330141)
Relax Satin Room Spray (LP77710)
Uplift Satin Room Spray (LP77712)
Modern Silver Plated Message Bracelet Love You (334686)
Contemporary Message Silver Plated T-Bar Bracelet Mum (334693)
Tropic Petal Planter Large Blue (346265)