| Assortment (Variations) | 3 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 9 |
| Dimensions | 13cm x 7cm x 7cm |
| Barcode | 5036740596355 |
| Range | Christmas Decorated Glass Trees |
| Collection | Christmas Deco Glass Trees |
Deco Glass Tree Classic Xmas Small
Code: 330140
Deco Glass Tree Classic Xmas Medium
Code: 330141
| Assortment (Variations) | 3 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 6 |
| Dimensions | 20cm x 10cm x 10cm |
| Barcode | 5036740596362 |
| Range | Christmas Decorated Glass Trees |
| Collection | Christmas Deco Glass Trees |
Deco Glass Tree Classic Xmas Small
Code: 330140
| Assortment (Variations) | 3 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 9 |
| Dimensions | 13cm x 7cm x 7cm |
| Barcode | 5036740596355 |
| Range | Christmas Decorated Glass Trees |
| Collection | Christmas Deco Glass Trees |


Accessories Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dudes Collection
Relax Satin Room Spray (LP77710)
Uplift Satin Room Spray (LP77712)
Modern Silver Plated Message Bracelet Love You (334686)
Contemporary Message Silver Plated T-Bar Bracelet Mum (334693)
Tropic Petal Planter Large Blue (346265)