| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 13.5cm x 8.5cm x 7cm |
| Barcode | 5010792545233 |
| Range | Christmas Lights & LEDs |
| Collection | Xmas LED |
LED Ceramic LED Snowman
Code: LP54523
LED Ceramic LED Santa
Code: LP54524
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 13.5cm x 8.5cm x 7cm |
| Barcode | 5010792545240 |
| Range | Christmas Lights & LEDs |
| Collection | Xmas LED |
Santa LED Lamp
Code: LP53901
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 4 |
| Dimensions | 16.5cm x 14cm x 5cm |
| Barcode | 5010792539010 |
| Range | Christmas Lights & LEDs |
| Collection | Xmas LED |



Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Azure Butterfly
Bath & Body Collection
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Stripes
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Chefs Herb Garden
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets
Macneil Snowman LED House (LP54357)
LED Ceramic LED Deer (LP54522)
Silver Baby Boy Frame (361950)
Handblown LED Toadstool Amber (340763)
Handblown LED Toadstool Grey (340762)
Winter Wonderland Calendar LED (LP54900)