| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 18cm x 17cm x 17cm |
| Barcode | 5036740621927 |
| Range | Handblown LED Lamps |
| Collection | Handblown LED Mushrooms |
Handblown LED Toadstool Grey
Code: 340762
Handblown LED Toadstool Amber
Code: 340763
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 18cm x 17cm x 17cm |
| Barcode | 5036740621934 |
| Range | Handblown LED Lamps |
| Collection | Handblown LED Mushrooms |
Handblown LED Ball Lamp Grey
Code: 340772
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 14cm x 15cm x 15cm |
| Barcode | 5036740621965 |
| Range | Handblown LED Lamps |
| Collection | Handblown LED Mushrooms |
Accessories Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Desire Aroma Lamps
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dudes Collection
Equilibrium Accessories
Handblown LED Toadstool Grey (340762)
Winter Wonderland Calendar LED (LP54900)