| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 15.5cm x 12.5cm x 12.5cm |
| Barcode | 5036740621866 |
| Range | Handblown LED Lamps |
| Collection | Handblown LED Mushrooms |
Handblown LED Mushroom Pink
Code: 340750
Handblown LED Mushroom Grey
Code: 340752
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 15.5cm x 12.5cm x 12.5cm |
| Barcode | 5036740621880 |
| Range | Handblown LED Lamps |
| Collection | Handblown LED Mushrooms |
Handblown LED Mushroom Amber
Code: 340753
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 15.5cm x 12.5cm x 12.5cm |
| Barcode | 5036740621897 |
| Range | Handblown LED Lamps |
| Collection | Handblown LED Mushrooms |
Accessories Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Desire Aroma Lamps
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dudes Collection
Equilibrium Accessories