| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 14cm x 15cm x 15cm |
| Barcode | 5036740621972 |
| Range | Handblown LED Lamps |
| Collection | Handblown LED Mushrooms |
Handblown LED Ball Lamp Amber
Code: 340773
Handblown LED Mushroom Clear Brown
Code: 352901
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 15.5cm x 12.5cm x 12.5cm |
| Barcode | 5036740652167 |
| Range | Handblown LED Lamps |
| Collection | Handblown LED Mushrooms |
Handblown LED Mushroom Clear Amber
Code: 352902
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 15.5cm x 12.5cm x 12.5cm |
| Barcode | 5036740652174 |
| Range | Handblown LED Lamps |
| Collection | Handblown LED Mushrooms |
Related Ranges
Recently Viewed Products
Xmas Forest Porch Garage House LED (350952)
LED House Light Rabbit Small (LP53913)
Handblown LED Mushroom Dark Grey (352905)
Skandi Port Hole LED House Small (342360)
Xmas Woods Hanging Mushroom Glitter (341714)
Xmas Woods Hanging Mushroom Frosted (341710)
Xmas Woods Standing Mushroom Tall (341723)
Xmas Woods Hanging Mushroom Sequins (341711)
Silver Script Frame Engagement 4x6 (355750)


Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Chefs Herb Garden
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps