| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 18cm x 17cm x 17cm |
| Barcode | 5036740621934 |
| Range | Handblown LED Lamps |
| Collection | Handblown LED Mushrooms |
Handblown LED Toadstool Amber
Code: 340763
Handblown LED Ball Lamp Grey
Code: 340772
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 14cm x 15cm x 15cm |
| Barcode | 5036740621965 |
| Range | Handblown LED Lamps |
| Collection | Handblown LED Mushrooms |
Handblown LED Ball Lamp Amber
Code: 340773
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 14cm x 15cm x 15cm |
| Barcode | 5036740621972 |
| Range | Handblown LED Lamps |
| Collection | Handblown LED Mushrooms |
Related Ranges
Recently Viewed Products
Xmas LED Swirling Xmas Tree (LP55533)
Xmas Stemless Glass Gingerbread (LP55761)
Xmas Forest House Chalet Large LED (350953)
Silver Arch Frame Engagement (361941)
Handblown LED Mushroom Clear Brown (352901)
Xmas Forest Porch Garage House LED (350952)
LED House Light Rabbit Small (LP53913)
Handblown LED Mushroom Dark Grey (352905)
Skandi Port Hole LED House Small (342360)
Xmas Woods Hanging Mushroom Glitter (341714)
Xmas Woods Hanging Mushroom Frosted (341710)
Xmas Woods Standing Mushroom Tall (341723)
Xmas Woods Hanging Mushroom Sequins (341711)
Silver Script Frame Engagement 4x6 (355750)
Accessories Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Desire Aroma Lamps
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dudes Collection
Equilibrium Accessories