| Assortment (Variations) | 2 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 18 |
| Dimensions | 1.8cm x 8.5cm x 8.5cm |
| Barcode | 5036740607068 |
| Range | Accessories Collection |
| Collection | Accessories |
LED Pocket Vanity Mirror
Code: 335111
LED Tealight Warm/Bright
Code: 335115
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 24 |
| Dimensions | 4.8cm x 3.5cm x 3.5cm |
| Barcode | 5036740607075 |
| Range | Accessories Collection |
| Collection | Accessories |
LED Acrylic Candle Warm/Bright
Code: 335116
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 24 |
| Dimensions | 6.5cm x 3.5cm x 3.5cm |
| Barcode | 5036740607082 |
| Range | Accessories Collection |
| Collection | Accessories |

Accessories Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dudes Collection
Handblown LED Toadstool Pink (340760)
Handblown LED Toadstool Blue (340761)