| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 42cm x 2cm |
| Barcode | 5036740587032 |
| Range | Equilibrium Paua Shell Collection |
| Collection | Equilibrium Paua Shell |
Paua Shell Bee Silver Plated Necklace
Code: 334080
Paua Shell Tree Life Silver Plated Necklace
Code: 334081
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 43cm x 2cm |
| Barcode | 5036740587049 |
| Range | Equilibrium Paua Shell Collection |
| Collection | Equilibrium Paua Shell |
Paua Shell Heart in Heart Silver Plated Necklace
Code: 334088
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 42cm x 2cm |
| Barcode | 5036740587117 |
| Range | Equilibrium Paua Shell Collection |
| Collection | Equilibrium Paua Shell |



Accessories Collection
Bridgewater Pen Company
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Equilibrium 18th & 21st Birthdays
Equilibrium Accessories
Equilibrium All That Sparkles
Equilibrium Baby & Christening
Equilibrium Bags & Purses
Equilibrium Bamboo Collection
Equilibrium Bamboo Socks
Equilibrium Captured With Love Collection
Equilibrium Chakra Tree Collection
Equilibrium Christmas Collection
Equilibrium Daisy Chain Collection
Equilibrium Fashion Earrings
Equilibrium Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Jewellery Boxes & Rolls
Equilibrium Juicy Gems Collection
Equilibrium Mens Hats, Scarves & Gloves
Shades of Mocha Silver Plated Pearl Bracelet (344271)
Racing Car New Silver Plated Money Box (346360)