| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 100cm x 200cm |
| Barcode | 5036740587247 |
| Range | Equilibrium Paua Shell Collection |
| Collection | Equilibrium Paua Shell |
Paua Shell Bee Silver Plated Earrings
Code: 334110
Paua Shell Tree Life Silver Plated Earrings
Code: 334111
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 2cm x 2cm |
| Barcode | 5036740587254 |
| Range | Equilibrium Paua Shell Collection |
| Collection | Equilibrium Paua Shell |
Paua Shell Teardrop Silver Plated Earrings
Code: 334116
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 2.5cm x 1cm |
| Barcode | 5036740587308 |
| Range | Equilibrium Paua Shell Collection |
| Collection | Equilibrium Paua Shell |



Accessories Collection
Bridgewater Pen Company
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Equilibrium 18th & 21st Birthdays
Equilibrium Accessories
Equilibrium All That Sparkles
Equilibrium Baby & Christening
Equilibrium Bags & Purses
Equilibrium Bamboo Collection
Equilibrium Bamboo Socks
Equilibrium Captured With Love Collection
Equilibrium Chakra Tree Collection
Equilibrium Christmas Collection
Equilibrium Daisy Chain Collection
Equilibrium Fashion Earrings
Equilibrium Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Jewellery Boxes & Rolls
Equilibrium Juicy Gems Collection
Equilibrium Mens Hats, Scarves & Gloves
Paua Shell Heart in Heart Silver Plated Necklace (334088)