| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 6cm x 19cm |
| Barcode | 5036740587179 |
| Range | Equilibrium Paua Shell Collection |
| Collection | Equilibrium Paua Shell |
Paua Shell Tree Life Silver Plated Bracelet
Code: 334100
Paua Shell 2 Hearts Silver Plated Mesh Bracelet
Code: 334103
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 5.5cm x 17cm |
| Barcode | 5036740587209 |
| Range | Equilibrium Paua Shell Collection |
| Collection | Equilibrium Paua Shell |
Paua Shell Bee Silver Plated Earrings
Code: 334110
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 100cm x 200cm |
| Barcode | 5036740587247 |
| Range | Equilibrium Paua Shell Collection |
| Collection | Equilibrium Paua Shell |



Accessories Collection
Bridgewater Pen Company
Crystal Healing CDUs
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Equilibrium 18th & 21st Birthdays
Equilibrium Accessories
Equilibrium All That Sparkles
Equilibrium Baby & Christening
Equilibrium Bags & Purses
Equilibrium Bamboo Collection
Equilibrium Bamboo Socks
Equilibrium Captured With Love Collection
Equilibrium Chakra Tree Collection
Equilibrium Christmas Collection
Equilibrium Daisy Chain Collection
Equilibrium Fashion Earrings
Equilibrium Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Jewellery Boxes & Rolls
Equilibrium Juicy Gems Collection
JCB Digger Money Box (60911)
Gift Set of 3 Silver Plated Stackable Rings Celestial (339925)
Racing Car Silver Plated Money Box (340140)