| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 2.5cm x 1cm |
| Barcode | 5036740587308 |
| Range | Equilibrium Paua Shell Collection |
| Collection | Equilibrium Paua Shell |
Paua Shell Teardrop Silver Plated Earrings
Code: 334116
Paua Shell Silver Plated Elegance Necklace
Code: 339485
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 2.8cm x 2.5cm x 0.3cm |
| Barcode | 5036740605347 |
| Range | Equilibrium Paua Shell Collection |
| Collection | Equilibrium Paua Shell |
Paua Shell Silver Plated Pretty Heart Necklace
Code: 339488
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1.5cm x 1.5cm x 0.2cm |
| Barcode | 5036740605378 |
| Range | Equilibrium Paua Shell Collection |
| Collection | Equilibrium Paua Shell |

Accessories Collection
Bridgewater Pen Company
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Equilibrium 18th & 21st Birthdays
Equilibrium Accessories
Equilibrium All That Sparkles
Equilibrium Baby & Christening
Equilibrium Bags & Purses
Equilibrium Bamboo Collection
Equilibrium Bamboo Socks
Equilibrium Captured With Love Collection
Equilibrium Chakra Tree Collection
Equilibrium Christmas Collection
Equilibrium Daisy Chain Collection
Equilibrium Fashion Earrings
Equilibrium Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Jewellery Boxes & Rolls
Equilibrium Juicy Gems Collection
Equilibrium Mens Hats, Scarves & Gloves
Sparkle Pearl Knot Silver Plated Earrings (334070)
Elegant Pastel Silver Plated Split Bangle (324562)
Gift Set of 3 Earrings Silver Plated/Rose Gold Plated Stars (319692)