| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 51cm x 3cm |
| Barcode | 5036740587124 |
| Range | Equilibrium Paua Shell Collection |
| Collection | Equilibrium Paua Shell |
Paua Shell Moongazer Silver Plated Necklace
Code: 334089
Paua Shell Butterlfy Trail Silver Plated Necklace
Code: 334093
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 43cm x 2cm |
| Barcode | 5036740587162 |
| Range | Equilibrium Paua Shell Collection |
| Collection | Equilibrium Paua Shell |
Paua Shell Tree Life Silver Plated Bracelet
Code: 334100
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 6cm x 19cm |
| Barcode | 5036740587179 |
| Range | Equilibrium Paua Shell Collection |
| Collection | Equilibrium Paua Shell |



Accessories Collection
Bridgewater Pen Company
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Equilibrium 18th & 21st Birthdays
Equilibrium Accessories
Equilibrium All That Sparkles
Equilibrium Baby & Christening
Equilibrium Bags & Purses
Equilibrium Bamboo Collection
Equilibrium Bamboo Socks
Equilibrium Captured With Love Collection
Equilibrium Chakra Tree Collection
Equilibrium Christmas Collection
Equilibrium Daisy Chain Collection
Equilibrium Fashion Earrings
Equilibrium Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Jewellery Boxes & Rolls
Equilibrium Juicy Gems Collection
Equilibrium Mens Hats, Scarves & Gloves
Gift Set of 3 Silver Plated Stackable Rings Hearts (339926)
Paua Shell Teardrop Silver Plated Earrings (334116)