| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1.8 x 0.8 x 0.2cm |
| Barcode | 5036740680108 |
| Range | Equilibrium Paua Shell Collection |
| Collection | Equilibrium Paua Shell |
Paua Shell Twist Silver Plated Earrings
Code: 364486
Paua Shell Bee Silver Plated Necklace
Code: 334080
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 42cm x 2cm |
| Barcode | 5036740587032 |
| Range | Equilibrium Paua Shell Collection |
| Collection | Equilibrium Paua Shell |
Paua Shell Tree Life Silver Plated Necklace
Code: 334081
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 43cm x 2cm |
| Barcode | 5036740587049 |
| Range | Equilibrium Paua Shell Collection |
| Collection | Equilibrium Paua Shell |


Accessories Collection
Bridgewater Pen Company
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Equilibrium 18th & 21st Birthdays
Equilibrium Accessories
Equilibrium All That Sparkles
Equilibrium Baby & Christening
Equilibrium Bags & Purses
Equilibrium Bamboo Collection
Equilibrium Bamboo Socks
Equilibrium Captured With Love Collection
Equilibrium Chakra Tree Collection
Equilibrium Christmas Collection
Equilibrium Daisy Chain Collection
Equilibrium Fashion Earrings
Equilibrium Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Jewellery Boxes & Rolls
Equilibrium Juicy Gems Collection
Equilibrium Mens Hats, Scarves & Gloves
Paua Shell 2 Hearts Silver Plated Mesh Bracelet (334103)
JCB Digger Money Box (60911)
Gift Set of 3 Silver Plated Stackable Rings Celestial (339925)
Racing Car Silver Plated Money Box (340140)