| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 40cm x 50cm x 90cm |
| Barcode | 5036740616633 |
| Range | Equilibrium Pearl Collection |
| Collection | Equilibrium Pearl Collection |
Dainty Silver Plated Freshwater Pearl Bracelet
Code: 344270
Shades of Mocha Silver Plated Pearl Bracelet
Code: 344271
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 60cm x 60cm x 60cm |
| Barcode | 5036740616640 |
| Range | Equilibrium Pearl Collection |
| Collection | Equilibrium Pearl Collection |
Framed Freshwater Pearl Silver Plated Sparkle Necklace
Code: 344283
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 60cm x 120cm x 140cm |
| Barcode | 5036740616701 |
| Range | Equilibrium Pearl Collection |
| Collection | Equilibrium Pearl Collection |
Crystal Healing CDUs
Equilibrium 18th & 21st Birthdays
Equilibrium Accessories
Equilibrium All That Sparkles
Equilibrium Baby & Christening
Equilibrium Bags & Purses
Equilibrium Bamboo Collection
Equilibrium Bamboo Socks
Equilibrium Captured With Love Collection
Equilibrium Chakra Tree Collection
Equilibrium Christmas Collection
Equilibrium Daisy Chain Collection
Equilibrium Fashion Earrings
Equilibrium Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Jewellery Boxes & Rolls
Equilibrium Juicy Gems Collection
Equilibrium Mens Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Mens Jewellery
Equilibrium Mens Wallets & Bags
Equilibrium Message in a Bottle
Racing Car New Silver Plated Money Box (346360)