| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 6cm x 19cm |
| Barcode | 5036740586943 |
| Range | Equilibrium Pearl Collection |
| Collection | Equilibrium Pearl Collection |
Elegant Silver Plated Pearl Bracelet Natural
Code: 334051
Entwined Pearl Silver Plated Necklace
Code: 334061
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 42cm x 1cm |
| Barcode | 5036740586974 |
| Range | Equilibrium Pearl Collection |
| Collection | Equilibrium Pearl Collection |
Sparkle Pearl Knot Silver Plated Earrings
Code: 334070
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 100cm x 100cm |
| Barcode | 5036740587001 |
| Range | Equilibrium Pearl Collection |
| Collection | Equilibrium Pearl Collection |



Accessories Collection
Bridgewater Pen Company
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Equilibrium 18th & 21st Birthdays
Equilibrium Accessories
Equilibrium All That Sparkles
Equilibrium Baby & Christening
Equilibrium Bags & Purses
Equilibrium Bamboo Collection
Equilibrium Bamboo Socks
Equilibrium Captured With Love Collection
Equilibrium Chakra Tree Collection
Equilibrium Christmas Collection
Equilibrium Daisy Chain Collection
Equilibrium Fashion Earrings
Equilibrium Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Jewellery Boxes & Rolls
Equilibrium Juicy Gems Collection
Equilibrium Mens Hats, Scarves & Gloves
Gift Set of 3 Silver Plated Stackable Rings Hearts (339926)