| Assortment (Variations) | 2 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 40cm x 1cm |
| Barcode | 5036740254934 |
| Range | Equilibrium Pearl Collection |
| Collection | Equilibrium Pearl Collection |
Equilibrium Silver Plated Pearl Lace Necklace
Code: 7383
Modern Heart Fresh Water Pearl Silver Plated Necklace
Code: 329070
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 45cm x 1cm |
| Barcode | 5036740573615 |
| Range | Equilibrium Pearl Collection |
| Collection | Equilibrium Pearl Collection |
Modern Heart Fresh Water Pearl Silver Plated Earrings
Code: 329081
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 100cm x 100cm |
| Barcode | 5036740573677 |
| Range | Equilibrium Pearl Collection |
| Collection | Equilibrium Pearl Collection |


Accessories Collection
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Equilibrium 18th & 21st Birthdays
Equilibrium Accessories
Equilibrium All That Sparkles
Equilibrium Baby & Christening
Equilibrium Bags & Purses
Equilibrium Bamboo Collection
Equilibrium Bamboo Socks
Equilibrium Captured With Love Collection
Equilibrium Chakra Tree Collection
Equilibrium Christmas Collection
Equilibrium Daisy Chain Collection
Equilibrium Fashion Earrings
Equilibrium Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Jewellery Boxes & Rolls
Equilibrium Juicy Gems Collection
Equilibrium Mens Hats, Scarves & Gloves