| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 60cm x 60cm x 60cm |
| Barcode | 5036740616640 |
| Range | Equilibrium Pearl Collection |
| Collection | Equilibrium Pearl Collection |
Shades of Mocha Silver Plated Pearl Bracelet
Code: 344271
Framed Freshwater Pearl Silver Plated Sparkle Necklace
Code: 344283
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 60cm x 120cm x 140cm |
| Barcode | 5036740616701 |
| Range | Equilibrium Pearl Collection |
| Collection | Equilibrium Pearl Collection |
Pearl Silver Plated 2 Halves Heart Necklace
Code: 344284
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 80cm x 110cm x 190cm |
| Barcode | 5036740616718 |
| Range | Equilibrium Pearl Collection |
| Collection | Equilibrium Pearl Collection |
Equilibrium 18th & 21st Birthdays
Equilibrium Accessories
Equilibrium All That Sparkles
Equilibrium Baby & Christening
Equilibrium Bags & Purses
Equilibrium Bamboo Collection
Equilibrium Bamboo Socks
Equilibrium Captured With Love Collection
Equilibrium Chakra Tree Collection
Equilibrium Christmas Collection
Equilibrium Daisy Chain Collection
Equilibrium Fashion Earrings
Equilibrium Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Jewellery Boxes & Rolls
Equilibrium Juicy Gems Collection
Equilibrium Mens Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Mens Jewellery
Equilibrium Mens Wallets & Bags
Equilibrium Message in a Bottle
Equilibrium Monochrome Collection
Paua Shell Tree Life Silver Plated Bracelet (334100)
Geometric Rectangle Silver Plated Crystal Necklace (349210)