| Assortment (Variations) | 3 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 6 |
| Dimensions | 15cm x 9cm x 9cm |
| Barcode | 5036740646142 |
| Range | Christmas Lights & LEDs |
| Collection | Bright Xmas LED |
Bright Xmas LED Tube Lamp
Code: 351855
Bright Xmas LED House Gold
Code: 351860
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 14cm x 12cm x 9.5cm |
| Barcode | 5036740646159 |
| Range | Christmas Lights & LEDs |
| Collection | Bright Xmas LED |
Bright Xmas LED House Red
Code: 351861
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 14cm x 12cm x 9.5cm |
| Barcode | 5036740646166 |
| Range | Christmas Lights & LEDs |
| Collection | Bright Xmas LED |
Related Ranges
Recently Viewed Products
Daisy Message Duck Friends Pair (340822)
Tropical Yoga Frog Mini (355310)
Wildflower Meadow LED Tube Small (355720)
Moo-Shroom Hat Coo Sitting Small (355060)
Silver Memories Our Baby Boy (355740)
Party Large Tin Badge 40 (K62056)
Modern Occasion Frame Christening (342724)
Frosty Xmas LED Ball Snowman Small (351980)
Bright Xmas LED Lamp Gold (351866)
Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Chefs Herb Garden
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps