| Assortment (Variations) | 3 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 6 |
| Dimensions | 13cm x 7.5cm x 7.5cm |
| Barcode | 5036740646111 |
| Range | Christmas Lights & LEDs |
| Collection | Bright Xmas LED |
Bright Xmas LED Candle Tall
Code: 351850
Bright Xmas LED Candle Bauble
Code: 351851
| Assortment (Variations) | 3 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 6 |
| Dimensions | 12cm x 10cm x 10cm |
| Barcode | 5036740646128 |
| Range | Christmas Lights & LEDs |
| Collection | Bright Xmas LED |
Bright Xmas LED Candle Teardrop
Code: 351852
| Assortment (Variations) | 3 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 6 |
| Dimensions | 13cm x 9.5cm x 9.5cm |
| Barcode | 5036740646135 |
| Range | Christmas Lights & LEDs |
| Collection | Bright Xmas LED |
Related Ranges
Recently Viewed Products
Pot of Dreams Glow In The Dark (K62698)
Party Initial Candle O (K62116)
Pot of Dreams Wedding Horseshoe (K401029)
Wedding Day Script Gift Bag Medium (E354503)
Girly Text Bag Medium (E368963)
Butterflies Bag Large (E369562)
Butterflies Bag Perfume (E369569)
Pink Watercolour Happy Birthday Bag Medium (E369413)
Rocking Horse Silver Plated Money box (MT6299)
Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Chefs Herb Garden
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps