| Assortment (Variations) | 3 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 6 |
| Dimensions | 12cm x 9.5cm x 9.5cm |
| Barcode | 5036740646098 |
| Range | Christmas Lights & LEDs |
| Collection | Bright Xmas LED |
Bright Xmas LED Teardrop Small
Code: 351845
Bright Xmas LED Teardrop Large
Code: 351846
| Assortment (Variations) | 3 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 6 |
| Dimensions | 15cm x 11.5cm x 11.5cm |
| Barcode | 5036740646104 |
| Range | Christmas Lights & LEDs |
| Collection | Bright Xmas LED |
Bright Xmas LED Candle Tall
Code: 351850
| Assortment (Variations) | 3 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 6 |
| Dimensions | 13cm x 7.5cm x 7.5cm |
| Barcode | 5036740646111 |
| Range | Christmas Lights & LEDs |
| Collection | Bright Xmas LED |
Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Chefs Herb Garden
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Moo-Shroom Coo Sitting Small (355061)
Rush Christening Church Bag Girl Medium (343512)
Sparkle Art Plaque Heart Wedding (347862)
Modern Occasion Frame Christening (342724)
Frosty Xmas LED Ball Snowman Small (351980)
Bright Xmas LED Lamp Gold (351866)