| Assortment (Variations) | 3 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 6 |
| Dimensions | 15cm x 11.5cm x 11.5cm |
| Barcode | 5036740646104 |
| Range | Christmas Lights & LEDs |
| Collection | Bright Xmas LED |
Bright Xmas LED Teardrop Large
Code: 351846
Bright Xmas LED Candle Tall
Code: 351850
| Assortment (Variations) | 3 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 6 |
| Dimensions | 13cm x 7.5cm x 7.5cm |
| Barcode | 5036740646111 |
| Range | Christmas Lights & LEDs |
| Collection | Bright Xmas LED |
Bright Xmas LED Candle Bauble
Code: 351851
| Assortment (Variations) | 3 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 6 |
| Dimensions | 12cm x 10cm x 10cm |
| Barcode | 5036740646128 |
| Range | Christmas Lights & LEDs |
| Collection | Bright Xmas LED |
Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Chefs Herb Garden
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Handbag Manicure Set Pastel (LP76626)
Daisy Message Duck Mum (336300)
Village Pottery Round Garden House Tealight (362410)
Butterfly Glow LED Egg Lamp (346045)
Celebration Heart Plaque Engagement (335664)